Aktuální žebříček zde.

Utkejte se s ostatními hráči o historické prvenství v T.U.L. LIZE. Vyberte si dvouhru nebo čtyřhru!

Co získají hráči registrovaní do T.U.L. ligy? Jednoduchý herní systém a benefity navíc.

Extra výhodný pronájem kurtu v hale pro zápasy T.U.L. LIGY. 400,- / 60 MIN.

10 % zvýhodnění oproti běžným cenám na tenisové vybavení Tecnifibre a Lacoste v našem shopu.

10 % zvýhodnění oproti běžným cenám na sportovní doplňky výživy PENCO.

20 % procent výhodnější cena za vypletení rakety při odběru výpletu Tecnifibre z naší nabídky.

Věcné ceny a poháry pro tři nejlépe umístěné hráče.

Základní pravidla:

Soutěž je pro muže i ženy od 15 let. Registrovaní hráči u ČTS se mohou zúčastnit.  Hráči T.U.L. ligy jsou povinni odehrát všechny utkání dle losu, systémem každý s každým na kurtech Tenisu u lomu. Na odehrání vždy aktuálního kola bude 14 dní. Oficiálním míčkem T.U.L. ligy je Tecnifibre XOne, budou s ním odehraná všechna utkání.

Po utkání hlásí hráči výsledek u obsluhy. Obsluha výsledek zapíše a druhý den bude aktualizována ligová tabulka na webu www.tenisulomu.cz

Utkání se hraje na 2 vítězné sety s pravidlem No Ad, v případě rovnosti setů se hraje zkrácená hra do 10 bodů. Při zápase je hráč na podání povinen, hlásit nahlas skóre v gemu před každým fiftýnem. Sporné míče (nejasný otisk v antuce) je možné po vzájemné domluvě opakovat. Klasifikace: Výhra 2:0 na sety je za 3 body. Výhra po stavu 1:1 na sety ve  zkrácené hře za 2 body. Prohra při zisku alespoň jednoho setu je za 1 bod. Prohra 0:2 na sety je za 0 bodů. Celkový vítěz ligy bude hráč s nejvíce body po všech odehraných zápasech.Vyplatí se bojovat o každý míč!

Nejlepších osm hráčů T.U.L. ligy se kvalifikuje na turnaj Masters jehož propozice a datum konání bude určeno s koncem T.U.L. ligy

Předpokládaný start T.U.L. LIGY: 30.10. 2023.

Registrace hráčů je zdarma a bude ukončena do 22 h a 10 min. dne  22.10. 2023.

Registrace písemně na email: tenisulomu@gmail.com

Plánované turnaje ve čtyřhře 2023 a 2024

V letní sezoně 2024 pro vás určitě opět připravíme pár turnajů ve čtyřhře. Dočkáte se i minimálně jednoho turnaje ve dvouhře. A je dokonce možné, že v září budeme pořádat turnaj ČTS dospělých.

28.10. 2023 Turnaj: Čtyřhry

Zveme Vás na tenisový turnaj čtyřher v hale na antukových kurtech Tenisu u lomu.
Přihlášky se jmény hráčů prosíme do SMS na telefon 703 391 819.
Pro hráče bude nachystané dopolední občerstvení v ceně startovného. Tradičně bude v provozu bar s nabídkou nápojů a jídla. Hrát se bude s vynikajícími míči Tecnifibre XONE.
Počet kurtů: 2.
Povrch: Antuka.
Maximální kapacita: 8 dvojic.
Začátek/sraz: 8 30 h.
Systém turnaje: Zápasy na jeden vítězný set. Kvalifikační skupiny do následného Play off pavouka.
Bude se hrát o poháry a věcné ceny.
Startovné: v hotovosti 700,- za hráče.
Těšíme se!

4.2. 2023 Turnaj: Dvouhry

Rychlá online přihláška na turnaj

Zveme Vás na tenisový turnaj dvouher v hale na antukových kurtech Tenisu u lomu.
Přihlášky se jménem hráče prosíme do SMS na telefon 703 391 819 nebo online v rezervčním systému.
Maximální kapacita: 8 hráčů (pro plynulost turnaje v dvoukurtové hale).
Startovné: v hotovosti 1000,- za hráče.