V areálu Tenisu u lomu jsme zvyklí uspořádat různé druhy společenských událostí. Rádi Vám pomůžeme zrealizovat rodinnou oslavu, firemní akci v průběhu roku pořádáme akce vycházející z naší iniciativy jako jsou tenisové turnaje, Oktoberfest, lampionové průvody a jiné.

Firemní akce

Firmám můžeme nabídnout 25 míst ve vnitřním prostoru restaurace. Venkovní prostor je k využití až pro 80 osob. Nabízíme možnost uspořádání firemního tenisového turnaje další možností je paintball, který je v provozu nedaleko našeho areálu. Nabízíme klasické rautové menu (řízečky, guláš, saláty), čerstvé jídlo z grilu (maso, ryby, zelenina) nebo speciality jako pečené vepřové koleno. Nechybí možnost občerstvení na našem baru s pivním výčepem (pivovar Primátor), točenou limonádou, kávou Lavazza a dalšími nápoji.

Tenisové turnaje

Po celý rok pořádáme turnaje ve čtyřhře i ve dvouhře. Účastníci turnaje si mohou odnést kromě příjemného sportovního zážitku i věcné ceny v případě dobrého umístění. Jedná se o jednodenní turnaje kdy začínáme okolo 9 h. Během dne máme pro hráče připravené malé občerstvení a na místě je možné koupit si oběd nebo využít nabídky našeho bohatě zásobeného baru.

Verified by ExactMetrics