Přihláška do tenisové školy pro rok 2024

Přihláška do tenisové školy

Informace k tréninkům dětí

Zájemce o tenis nabíráme celoročně. Informace k přihlášce na telefonu: Trenér David Kolbert +420 730 680 895

Vážení rodiče,

rozhodli jsi jste se nám trenérům důvěřovat a Vaše děti k nám docházejí na pravidelné lekce tenisu. V následujícím textu Vám chceme pomoci získat nebo si osvěžit informace k této organizované sportovní aktivitě Vašich dětí.

  1. Kdy trénujeme?

Tréninky se konají ve školním každý pracovní den. Výjimky jsou státní svátky a prázdniny (jarní, podzimní, pololetní). Tréninky dětí se konají zejména v odpoledních hodinách a to od 13 do 18 h.

  1. Jak trénujeme

Způsob vedení tréninků odpovídá zejména věku dětí, úrovni jejich dovedností a počtu dětí v tréninkové skupině. Počet hráčů na tréninku je 1 až 4.  Mladší děti 4 – 9 roků mají měně náročný a hravější program tréninkové hodiny než děti starší 10 let. Trénujeme děti, které dochází jednou týdně aby se seznámili se sportem a užily si radost z pohybu. Ale trénujeme také děti, které mohou mít ambice naučit se tenis na výkonnostní úrovni a vyzkoušejí si jaké to je hrát tenisový zápas, budou se jednou účastnit i tenisových turnajů. Děti, které dochází jednou týdně do skupinky 4 dětí budou mít pomalejší progres oproti dětem které trénují ve dvojici 3 x týdně. Je tedy na Vás na rodičích, jakou formu a četnost tréninkových hodin zvolíte.

  1. Platba tréninků

Cena tréninku se odvíjí od počtu hráčů v tréninkové hodině a četnosti docházky (1x týdně, 2x týdně, 3x… atd.). Do ceny tréninku si můžete poskládat tyto položky: trenér, pronájem sportoviště, pomůcky. Zde jsou hodinové sazby tréninků pro jednotlivce dle počtu hráčů v tréninkové hodině:

Trénink v hale 2023/2024:

1 hráč / 900,-                    2 hráči / 450,-         3 hráči a více / 350,-

Trénink venku (duben až červen a září):

1 hráč / 600,-                    2 hráči / 300,-         3 hráči / 250,-         4 hráči / 200,-

Tenisový rok je dělený na dvě sezony: letní venkovní sezona a zimní halová sezona. Tyto dvě sezony se liší cenou za tréninkovou hodinu zejména o náklady na elektřinu a vytápění v zimní halové části sezony. Letní i zimní sezonu lze označit za pololetí a ty můžeme zhruba dělit na čtvrtletí: venkovní jarní část (duben až červen), venkovní podzimní část (září), halová zimní do konce roku (říjen až prosinec) a halová zimní od nového roku do dubna. Měsíce duben a říjen se překrývají co se týká hraní venku a v hale. Toto rozdělení napovídá, že je vhodné rozdělit platbu za tréninky na čtvrtletní intervaly.

Příklad: Rafael trénuje 1x týdně v pátek ve skupince 3 dětí, druhá část zimní halové sezony 2022 je od 3. ledna do 15.dubna. To je 15 týdnů avšak 2 pátky nepočítáme z důvodu pololetních a jarních prázdnin. Cena za čtvrtletí je: 300 (hodinová sazba) x 13 (celkový počet tréninků při četnosti 1x týdně). Celkem 3900,- za čtvrtletí.

  1. Omlouvání absencí

Sportovci hrají fér. Je nám jasné, že děti, zejména mladší ročníky bývají častěji nemocné, a proto jim chceme dát možnost NÁHRADY ŘÁDNĚ OMLUVENÉHO TRÉNINKU. Pro získání náhrady je nutné omluvit dítě nejpozději den před absencí. Včasné omluvení je klíčové pro celý systém náhrad z prostého důvodu: místo Vašeho omluveného dítěte můžeme dosadit jiného zájemce o náhradu tréninku a naopak. Pokud se nám omluví z tréninku jiné dítě, můžeme místo něj dosadit právě Vaše dítě čerpající náhradu. Pokud nedochází k řádnému omlouvání absencí systém náhrad nemůže fungovat. Hodnota náhrady by měla přibližně odpovídat hodnotě omluvených tréninků.

Příklad: Anička onemocněla a byla omluvená, trénuje ve čtveřici, přišla tedy o dva tréninky v celkové hodnotě 450 kč. Může tedy přijít 2x do skupinky s dalšími třemi dětmi, které normálně hrají také ve čtveřici nebo 1 x doplní jednotlivce, kterému onemocněl parťák.

Prosíme říkejte si o náhrady. Jakmile bude možné dítěti poskytnou náhradu rádi Vás budeme informovat. Náhrady musí proběhnout v daném čtvrtletí.

Omluvy přijímáme formou SMS na telefonu 730 680 895 (trenér David Kolbert).

  1. Doplnění informací a naše vize

Pokud máte dotazy nebo připomínky, prosíme oslovte nás. Chtěli bychom abyste se u nás Vy i Vaše děti cítili dobře. Odchází dítě z tréninku spokojené a šťastné? Skvělé! Odchází se špatnou náladou? Dejte nám vědět. V průběhu roku bychom rádi uspořádali pro zkušenější malé tenisty soutěžní dopoledne. V létě pořádáme tenisový příměstský tábor pro Vaše děti s cenovým zvýhodněním. Zajímá Vás závodní tenis? Pokud bychom zaznamenali zájem o vyzkoušení závodního tenisu, budeme rádi! Můžeme poskládat tým z dětí a soutěžit proti jiným družstvům. Nejde primárně o výsledky ale o radost ze soutěžení a začlenění v týmu! Potřebujete poradit s vybavením pro Vás nebo malého tenistu? Poskytneme Vám rakety, oblečení a další výbavu za ceny výhodnější, než najdete na e-shopech. Děkujeme přejeme Vám krásné zážitky s tenisem.

Verified by ExactMetrics